Zirve Su Arıtma Sistemleri Mersin

FİRMA PROFİLİMİZ

Her geçen gün bozulan, kirlenen dünyamızın ekolojik dengesi, temiz su kaynaklarımızı hiçbir işlemden geçirmeden kullanmamıza artık maalesef izin vermemektedir. Buradan hareketle, çağımızın bu bozulan ekolojik dengelerinin en son teknolojiler yardımıyla doğal haline getirilmesi için çalışmaktayız. Gıdaların güvenilir olması için.. Yeni doğan bir bebek gibi saf ve doğallık için.. Eskiden olduğu gibi musluklardan temiz suların akması için.. Suların, makinelere, proses hatlarına zarar vermemesi için.. İşletmelerin ürün verimliliği için.. En başta sağlımız için.. Bu ülkenin yarınları için çalışmaktayız. Su gibi temiz ve aydın bir gelecek için...

2002 yılında su arıtım sistemleri ve arıtma tesisleri otomasyonu ile sektördeki faaliyetlerine başlamış; 2006 yılından itibaren aynı sektörde hizmet veren diğer firmalara ekipman temin eden distribütör ve dağıtıcı konumuna geçmiştir. Bünyesinde istihdam ettiği teknik kadrosu ile sektöründe; MÜHENDİSLİK, PROJE ve İMALAT çalışmalarını titizlikle yürütmektedir.

Evsel ve endüstriyel ; Su Yumuşatma Sistemleri, Ters OsmozSistemleri, Su Filitrasyon Grupları, Su Siterilizasyon Grupları, Biyolojik ve Endüstriyel Atık su Tesisleri için dizayn, proje,mekanik elektrik imalat,otomasyon ve kurulumu, devreye alması gibi faaliyetleri yapmakta olup, işletmeye alınan tesislerin servis hizmetlerini vermektedir.Vizyonumuz

"Sektörümüzde lider ve örnek bir kuruluş olmak ve firmamızı ülkemizin öncü firmaları arasına taşımak.

Misyonumuz

Avrupa normlarında üretimi ve hizmet anlayışını benimseyen Firmamız, dünyadaki teknolojilerin en son olanaklarını kullanarak müşterilerine en düşük maliyetle yüksek kaliteli ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

Temel Hedefimiz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi ilkesiyle, Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri “ Sosyal Sorumluluk Bilinciyle” isteklere uygun tarzda ve zamanında Yerine getirmektir. “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında güven ortamı oluşturmaktır."

Zirve Su Arıtma Sistemleri Mersin


Zirve Arıtım Ticaret ve Pazarlama

İhsaniye Mahallesi Sait Çiftçi Caddesi No:8 Akdeniz / MERSİN Telefon 0 552 226 26 33
Mail: zirve_aritim@hotmail.com
Designed by ilkedesign